• English
  • Русский
  • Українська

Проект "Браття Українці!"

   25 квітня в м. Маріуполь  в будинку культури металургів фінальним  концертом завершився перший етап  Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за участю Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та лідера гурту «Шабля» Вови Гейзера.

   Мета цього проекту  завдяки музиці, пісні та слову об’єднати всіх українців в єдину велику Козацьку родину, якій під силу витримати всі ті випробування, що випали на її долю та здобути  якнайшвидше  довгоочікувану Перемогу.

   Ці   музичні колективи за 10 діб провели 12 концертних виступів в різних містах Східного регіону:  Щастя, Станиця Луганська, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Попасна, Бахмут, Торецьк, Мар’янка, Авдіївка, Вугледар, Волноваха, Маріуполь.

   Під час цього концертного туру було подолано близько 3500 км та  зібрано більше 8000 глядачів, серед яких були, і військовослужбовці, і цивільні громадяни.

   Висока майстерність учасників проекту, їх настрій не залишали байдужими глядачів. Їх щирі оплески, теплі посмішки та вимоги номерів на «біс», були найвищою нагородою для артистів та доказом того, що Донеччина та Луганщина – це Україна.

   Отже виступи колективів спрямовані на зміцнення патріотичного виховання, підняття бойового духу та  розуміння єдності і цілісності України.

    Загалом, патріотично-мистецький проект «Браття Українці» - це серія культурно-мистецьких заходів.

    В літку заплановано проведення фестивалю серед дітей та юнацтва, який буде присвячений до Дня Незалежності України. А також виступи в військових підрозділах, які дислокуються в тилу.

   Восени заплановано повторення проведення туру в зоні АТО.

   Крім того в планах артистів здійснити тур Європейськими країнами, щоб донести до їх мешканців правду про події на Україні.

   Тож успіхів та наснаги  учасникам проекту! Слава Україні!