• English
  • Русский
  • Українська

Reply to comment

Любити свій край не є злочин!

«Любити свій край - не є злочин!»

   З  акцією підтримки наших співвітчизників та з метою патріотичного виховання  творчий колектив  Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних сил України у супроводі  ансамблю народної музики «Святовид» провів музичну зустріч «Любити свій край - не є злочин!»  зі студентами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

     В кожен свій  історичний період, Україна завжди буде мати своїх героїв, незалежно від віку, фаху, а саме тих людей які готові пожертвувати навіть  своїми життями за її світле та щасливе майбутнє, за її  спокій та незалежність.

   Сьогодні, на жаль, на території Росії  перебувають близько 30-ти українських в’язнів, яких незаконно викрали з території України   та  неправомірно утримують за гратами  російських тюрем. Це наші співвітчизники, справжні патріоти, нащадки незламного козацького роду, які на сьогоднішній день знаходяться в статусі  політв’язнів. Їх Кремль використовує з політичними цілями у гібридній війні проти України.

    На початку березня  у багатьох країнах світу пройшли масові мітинги та марші  на підтримку українських політв’язнів,  де люди вимагали їх визволення.

     А нам, українцям, сам Господь заповідав, не покладаючи сил, боротися за своїх співвітчизників!

Reply

CAPTCHA
Are you a human?
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.