• English
  • Русский
  • Українська

News

З Покровою, з Днем Козацтва, з Днем захисника вітчизни!

Колектив Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України вітає всіх з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Захисника України та Днем Українського Козацтва!

"Браття Українці" - етап другий

    З 13 вересня по 1 жовтня 2018 року відбудеться другий етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за участю лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера, Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та його солістів: Галини Довбецької, Ольги Степанюк, Анни Лотиш та фолькльорного гурту "СВЯТОВИД".

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Проект "Браття Українці!"

 

    25 квітня в м. Маріуполь  в будинку культури металургів фінальним  концертом завершився перший етап  Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за участю Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та лідера гурту «Шабля» Вови Гейзера.

" Вони були першими!"

Народна армія

# ПІСНІ ВІЙНИ

Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України урочисто відкрив концерт-презентаціію альбому сучасних військових пісень # Пісні Війни.

25-річний ювілей ансамблю народної музики "Святовид"

  28 листопада відбувся чудовий концерт до 25-річчя народного гурту Святовид, який давно вже став окрасою та визитівкою Зразково-показового академічного оркестру Збройних Сил України.

День музики в АТО

Прес-центр штабу АТО добавил(-а) 8 новых фото.

1 октября в 15:40 · 

#АТОподії

ДЕНЬ МУЗИКИ В АТО

 

Христос Воскрес!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.

Фондовий запис в Будинку звукозапису НРКУ

На цьому тиждні відбулася знаменна подія для Зразково-показового академічного оркестру Збройних Сил України, відбувся ще один фондовий запис оркестру в Будинку звукозапису НРКУ.

Cвяткування Дня інженерно-авіаційної служби.

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня інженерно-авіаційної служби.

Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Що перший же празник –Святеє Різдво, А другий же празник – Святого Василя, А третій же празник – Святе Водохреще…

Фолькльорний гурт "Святовид" та вокалісти Заслуженого Академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України заколядували та защедрували у військових частинах Київського, Васильківського, Броварського та Деснянського гарнізонів підтримуючи та культивуючи старовинні народні українські звичаї святкування Різдва, Святого Василя та Водохрещення:Та прийдуть до тебе три празники в гості:

Що перший же празник –Святеє Різдво,

Діти України - її майбутнє!

Діти України - її майбутнє!

     Діти - це найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, а значить майбутнє всієї нашої неньки України.

Камерний дебют в Києво-Могилянській академії.

   7 квітня 2016 року у Києво-Могилянській академії відбувся концерт камерної музики у виконанні музикантів Зразково-показового оркестру Збройних Сил України. Для музикантів оркестру це був дебютний формат, в якому були задіяні тільки малі форми без залучення всього оркестру. До великого задоволення слухачів та шанувальників оркестру, музика спалахнула розмаїттям малих форм та різноманітністю поєднання тембрів - від класичних тріо до брас-квінтету, від класики до джазу.

Любити свій край не є злочин!

«Любити свій край - не є злочин!»

Еміль Маркус

    Військовий диригент Еміль Маркус зробив почесний вклад у розвиток і зростання нашого оркестру, він стояв біля витоків

BERLIN TATOO 2013

           З 1-го по 3-тє листопада 2013 року Зразково-показовий оркестр збройних сил України приймав участь у міжнародному фестивалі військових оркестрів. На фестивалі були представлені оркестри з Німеччини, Росії, Англії, Бельгії, Молдови, Шотландії та Болгарії.