• English
  • Русский
  • Українська

News

"Браття Українці" - етап другий

    З 13 вересня по 1 жовтня 2018 року відбудеться другий етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за участю лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера, Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та його солістів: Галини Довбецької, Ольги Степанюк, Анни Лотиш та фолькльорного гурту "СВЯТОВИД".

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Проект "Браття Українці!"

 

    25 квітня в м. Маріуполь  в будинку культури металургів фінальним  концертом завершився перший етап  Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за участю Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та лідера гурту «Шабля» Вови Гейзера.

" Вони були першими!"

Народна армія

# ПІСНІ ВІЙНИ

Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України урочисто відкрив концерт-презентаціію альбому сучасних військових пісень # Пісні Війни.

25-річний ювілей ансамблю народної музики "Святовид"

  28 листопада відбувся чудовий концерт до 25-річчя народного гурту Святовид, який давно вже став окрасою та визитівкою Зразково-показового академічного оркестру Збройних Сил України.

День музики в АТО

Прес-центр штабу АТО добавил(-а) 8 новых фото.

1 октября в 15:40 · 

#АТОподії

ДЕНЬ МУЗИКИ В АТО

 

Христос Воскрес!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.

Фондовий запис в Будинку звукозапису НРКУ

На цьому тиждні відбулася знаменна подія для Зразково-показового академічного оркестру Збройних Сил України, відбувся ще один фондовий запис оркестру в Будинку звукозапису НРКУ.

Cвяткування Дня інженерно-авіаційної служби.

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня інженерно-авіаційної служби.

Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Що перший же празник –Святеє Різдво, А другий же празник – Святого Василя, А третій же празник – Святе Водохреще…

Фолькльорний гурт "Святовид" та вокалісти Заслуженого Академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України заколядували та защедрували у військових частинах Київського, Васильківського, Броварського та Деснянського гарнізонів підтримуючи та культивуючи старовинні народні українські звичаї святкування Різдва, Святого Василя та Водохрещення:Та прийдуть до тебе три празники в гості:

Що перший же празник –Святеє Різдво,

Діти України - її майбутнє!

Діти України - її майбутнє!

     Діти - це найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, а значить майбутнє всієї нашої неньки України.

Камерний дебют в Києво-Могилянській академії.

   7 квітня 2016 року у Києво-Могилянській академії відбувся концерт камерної музики у виконанні музикантів Зразково-показового оркестру Збройних Сил України. Для музикантів оркестру це був дебютний формат, в якому були задіяні тільки малі форми без залучення всього оркестру. До великого задоволення слухачів та шанувальників оркестру, музика спалахнула розмаїттям малих форм та різноманітністю поєднання тембрів - від класичних тріо до брас-квінтету, від класики до джазу.

Любити свій край не є злочин!

«Любити свій край - не є злочин!»

Еміль Маркус

    Військовий диригент Еміль Маркус зробив почесний вклад у розвиток і зростання нашого оркестру, він стояв біля витоків

BERLIN TATOO 2013

           З 1-го по 3-тє листопада 2013 року Зразково-показовий оркестр збройних сил України приймав участь у міжнародному фестивалі військових оркестрів. На фестивалі були представлені оркестри з Німеччини, Росії, Англії, Бельгії, Молдови, Шотландії та Болгарії.

11.10.2013р. відбулася презентація аудіо CD творів Д. Акімова після церемонії вручення нагород "Золота Фортуна"

     Зразково-показовий оркестр збройних сил України записав аудіо CD з творами композитора   Д. Акімова, який є відомим музикознавцем, заслуженим діячем мистецтв, доктором соціологічних наук, та головою Генеральної Дирекціїї Міжнародної Академії "Золота фортуна". Презентація диску відбулася на концерті ЗПО ЗСУ 11.10.2013 року відразу після церемонії вручень нагород "Золотої Фортуни".

Диригентське тріо Зразково-показового оркестру

ОЗБРОЄНІ ПІСНЕЮ, ПОКЛИКАНІ МАРШЕМ...


          Військовий диригент здавна користувався неабиякою шаною у військах, адже, попри творчу професію, він завжди зі своїми музикантами крокує пліч-о-пліч з солдатами та офіцерами як на парадах, так і на полі бою. У наш час маистри військової музики залишаються затребуваними. Адже ми часто помічаємо їх на полігонах, парадах та міждержавних урочистостях. Проте краще за інших про професію військових диригентів можуть розповісти ті, кому за помахом диригентської палички підкоряються не лише мелодія, а й зброя.