• English
  • Русский
  • Українська

Cвяткування Дня інженерно-авіаційної служби.

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня інженерно-авіаційної служби.

 У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня інженерно-авіаційної служби. У Повітряних Силах, інженерно-авіаційна служба є невід’ємною складовою частиною авіаційних сил та входить до їх наземного складу. Вона призначена для розробки, організації та проведення інженерно-авіаційного забезпечення літаків, вертольотів, планерів, авіаційних двигунів, озброєння та іншого обладнання у повсякденній діяльності, під час навчань і бойових дій.

 Завдяки самовідданій праці фахівців інженерно-авіаційної служби, вдалось реалізувати заходи із відновлення справності визначеної кількості авіаційної техніки та підтримання досягнутого рівня боєготовності авіаційної частини в особливий період, — зазначив командир бригади полковник Володимир Кравченко. Вітаючи фахівців інженерно-авіаційної служби, ветеранів служби з Днем інженерно-авіаційної служби, офіцер, в першу чергу побажав успіху в професійній діяльності, а також міцного здоров’я, бадьорості, натхнення, оптимізму, сімейного щастя і благополуччя!

 Від керівного складу командування Повітряних Сил Збройних Сил України та управління бригади, відповідними наказами, військовослужбовців частини було заохочено подяками та нагороджено грамотами. З нагоди свята, за вірність Військовій присязі та захист рідної землі, представники ГО «Спілки учасників бойових дій та АТО Васильківщини» Наталія Ібрагімова та Сергій Ворончук нагородили військових відзнакою «За службу державі».

 Незабутні враження присутнім подарував творчий колектив Зразково — показового оркестру Збройних Сил України під керівництвом начальника оркестру полковника Ігоря Биковського. Музичні твори сьогодення, у виконанні заслуженої артистки України Галини Довбецької, солістів оркестру Ольги Ярової, Богдана Бойченка та Ігоря Черевка, завоювали прихильність військових, зірвавши шквал щирих і теплих оплесків.